Manager Reurse Umane

Ne dorim sa facem echipa cu tine daca esti preocupat de ordine, disciplina si curatenie. Te asiguram ca noi stim sa apreciem oamenii buni, sa stimulam si sa rasplatim serviciile de calitate. Citeste cu atentie cerintele si oferta de lucru, si apoi trimite-ne un CV ingrijit!
Responsabilitati
  • Coordonarea si elaborarea activitatilor in domeniul resurselor umane: recrutare personal, elaborare contracte de munca si acte aditionale, alcatuirea, eventual adaptarea fiselor de post, colectarea pontajelor periodice, state de plata, situatii revisal, deconturi delegatii
  • Elaborarea strategii de motivare a angajatilor, programe de teambuilding, evenimente marketing, pachete motivationale si sisteme de premiere precum si metode de evaluari periodice impreuna cu fiecare coordonator de departament si in functiie de specificul acestora
  • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management si asigurarea unui suport administrativ pentru zonele relevante de interactiune intre departamentele companiei.
  • Participarea la sedinte de grup
Cerem
  • Studii superioare si cunostinte relevante in domeniul HR sau economic
  • Capacitati analitice, atitudine pozitiva si mod de munca disciplinat
  • Capacitati foarte bune de comunicare si de concentrare, inventivitate
  • Cunoasterea limbii engleze, citit si scris poate fi un avantaj
  • Cunostinte avansate de MS-Office¬†
Oferim
  • Pachet salarial motivant si posibilitatea de a activa intr-o companie multinationala cu responsabilitati independente specifice fiecarei locatii in parte
  • Posibilitatea de a aprofunda cunostintele in procese strategice ale unei companii cu strategii decentralizate in functie de particularitatile pietei de munca din Romania
  • Activarea intr-o echipa ambitioasa, posibilitatea de a contribui prin initiative proprii la optimizarea proceselor intr-o echipa tanara cu procese si responsabilitati complexe
  • Preluarea responsabilitatilor pozitiei se face printr-un program de instruire care se desfasoara treptat in timp, proces care este insotit si coordonat de managementul companiei

Pin It on Pinterest